Masterspharm
O nas
biuro masters
biuro masters
biuro masters

//o nas

Masterspharm – firma tworzona przez ekspertów i pasjonatów
Spółka MASTERS powstała w roku 1994.
W 1997 roku firma MASTERS uzyskała koncesję na wytwarzanie środków farmaceutycznych i materiałów medycznych. Uzyskana koncesja pozwoliła na rejestrację i wprowadzenie na rynek materiałów medycznych oraz produktów leczniczych np. syropu Bronchomil oraz maści Maltan (Glucosum 30%).
Obecnie nasza firma specjalizuje się głównie w produkcji maści, kremów i żeli np. wyrobu medycznego Feminum® nawilżający żel intymny z kwasem mlekowym, czy Feminum® AKTIV z solą sodową kwasu hialuronowego. Jest również producentem kosmetyków, suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. W roku 2008 firma MASTERS uzyskała certyfikat ISO 13485. Nasza spółka konsekwentnie rozszerza produkcję wysokiej jakości preparatów w obszarach wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety.
Jej produkty cenione są za skuteczność, oryginalne receptury oraz przystępne ceny. Podstawą działania firmy MASTERS jest dbałość o wysoką jakość wyrobów. Gwarancją jest posiadany certyfikat i wdrożone systemy jakości świadczące o ścisłej kontroli procesu wytwarzania. Dzięki temu do aptek trafiają preparaty skuteczne i bezpieczne, o monitorowanej, wysokiej jakości.
Nadrzędnym celem spółki MASTERS jest dynamiczny rozwój oraz rozszerzanie oferty o produkty zgodne ze standardami nowoczesnej farmacji i medycyny, będące odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych Klientów.

Presets Color

Primary
Secondary