L3 PRURIGO


L3 Prurigo maść na świąd

Przeznaczenie L3 Prurigo Maść: preparat o działaniu ochronno-pielęgnacyjnym, zabezpiecza długotrwale przed czynnikami drażniącymi. Stosuje się go jako środek ochronny w profilaktyce świądu, łagodzący świąd, pieczenie, odparzenia i podrażnienia skóry. Preparat zawiera składniki skutecznie łagodzące świąd.

Sposób użycia L3 Prurigo Maść: zaleca się nakładać cienką warstwę maści na miejsca podrażnione kilka razy dziennie. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego, np. na skórę dłoni, stóp, tułowia, a także okolic intymnych i odbytu. Do opakowania dołączony jest aplikator, który należy przykręcić do tuby. Ułatwia on stosowanie maści w miejscach trudno dostępnych, np. w pachwinach i fałdach skóry.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Ingredients/Składniki: Lanolin, Petrolatum, Aqua, Paraffinum Liquidum, Laureth-9 (Polidokanol), Salvia Officinalis Extract, Ethylparaben.

Preparat nie zawiera substancji zapachowych. Preparatu nie należy stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, tj. 15°C – 25°C, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić przed wysoką temperaturą. Nie przechowywać w miejscach nasłonecznionych.

Dostępne opakowania L3 Prurigo Maść: tuba aluminiowa 25 g z aplikatorem.

[ Rodzaje świądu ]